Київ потрапив у десятку найгірших для життя міст за версією The Economist

0_16db98

Згідно щорічного дослідження, яке проводять експерти аналітичного підрозділу журналу «The Economist», Київ входить в десятку найменш комфортних для життя міст. Так, українська столиця займає 131-е місце зі 140.

0_16db98

Топ найменш придатних для життя міст / The Economist Примітно, що за останні п’ять років Київ продемонстрував найстрімкіше зниження позицій. Його показники в рейтингу знизилися на 21,4%. Київ продемонстрував найбільш стрімке погіршення позицій / The Economist, інформує УНІАН. Як відзначають експерти видання, показники України демонструють певне відродження, яке, однак, перебуває під загрозою через безлади, економічну нестабільність та війни на Донбасі. Найбільш непридатним містом для життя названий Дамаск (Сирія), він зайняв останнє, 140-е місце.

1502879001-6565

У десятку найгірших також увійшли Лагос (Нігерія) і Тріполі (Лівія). Читайте також 119 безвізових країн: паспорт України піднявся у світовому рейтингу А от лідером рейтингу вже сьомий рік поспіль став австралійський Мельбурн. Місто отримало оцінку 97,5 з 100 балів у рейтингу. На другому місці — Відень (Австрія), на третьому — Ванкувер (Канада).

2

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Россия выведет войска»: в Кабмине озвучили сроки окончания войны на Донбассе

При цьому вона відстає від Мельбурна всього на 0,1 відсоткового пункту, і всього на 0,2 і 0,3 процентного пункту відокремлюють канадський Ванкувер і Торонто.

Також у топ-10 увійшли Калгарі (Канада), Аделаїда (Австралія), Перт (Австралія), Окленд (Нова Зеландія), Гельсінкі (Фінляндія) і Гамбург (Німеччина).

Зазначимо, що столиця Росії Москва з минулого року не змінила своїх позиція в рейтингу, зберігши 80-е місце.

загрузка...
Загрузка...
загрузка...