Витівка Джамали на «Голосі країни» розлютила Тіну Кароль і всю Мережу: відео

0011

Зірковий тренер порушила правила проекту, відмовившись від конкурсантки На шоу Голос країни 7 черговий скандал. Глядачів обурив вчинок одного з зіркових тренерів проекту.

Так, під час виступу конкурсантки Салтанат Аширова, яка виконала пісню Alicia Keys «Fallin», до неї повернулися Потап і Джамала. Правда, згодом кримськотатарська співачка відмовилася брати дівчину в свою команду, повідомляє bdzhola.com. Джамала звернулася до Салтанат, після чого піднялася з тренерського крісла і почала сама співати:

Що ви з нами зробили? Чому ви нас так довго мучили і не повертали нас? Ви робили все, щоб ми не повернулися. Я хочу вас запитати: чому ви не виконали дуже важливий хід в цій пісні, якого всі чекали?

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: «Тяжелая робота — врать! Лишь бы за боссом не последовать», камера засняла как представитель РФ в СовБезе ООН Ильичев после речи о Чуркине выпил таблетку от сердца

У той же час Аширова виконала короткий уривок з пісні. Джамала не оцінила такий вчинок молодої співачки і відмовилася від конкурсантки, тим самим порушивши правила Голосу країни.