Цього закону Україна чекала 25 років [ВІДЕО]

5566

Закон «Про державну мову» — це те, чого країна чекала 25 років. Про це каже народний депутат Євген Рибчинський, повідомляє Главком.

«Дякую долі, що мені власноруч довелося підписати і стати співавтором Закону України про державну мову. Сотні народів живуть, не маючи власних мов, а нам просто дивовижно пощастило», — зазначає експерт, сообщает from-ua.com. За словами Рибчинського, «для нації, яка побудована на етнічній більшості і якій сам Бог на щастя дарував мову, будь-який закон, що розвиває мовну культуру народу є конче необхідним і дуже корисним».

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Наглый Лавров сделал заявление с обвинениями об Украине — все в шоке! ОПУБЛИКОВАНО ВИДЕО

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Интернет бурно кипит обсуждая странное поведение сына Трампа на его инаугурации (ВИДЕО)

«Мова зокрема формує менталітет будь-якої особистості, дає підґрунтя для власної ідентифікації. Якби мешканці Криму і Донбасу відчували себе українцями, жили у мовному і культурному просторі України, то «русскій мір» просто не знайшов би там підґрунтя для проростання, ствердження і розквіту», — каже співрозмовник видання.

«Закон є одним з перших інструментів впровадження ідеології українства, якої чекає держава усі 25 років своєї незалежності», — резюмує Євген Рибчинський.

загрузка...
Загрузка...
загрузка...