Держсекретар США назвав питання України єдиною реальною перешкодою для нормалізації відносин із РФ

gettyimages-466006574_wide-092a1485e9f4b0d813273a1a04efeb24f3d3ae74-s900-c85-640x360

Проблема України — єдина серйозна перешкода для нормалізації відносин США та РФ, заявив держсекретар США Рекс Тіллерсон у четвер.

«Питання України — це та проблема, яка стала реальною перешкодою (для нормалізації — ІФ)», — наводить агентство Ассошіейтед прес слова держсекретаря США, який перебуває у Відні, інформує interfax.com.ua. «Допустимі розбіжності між нами з інших питань, зокрема щодо Сирії. Але коли одна країна вторгається на територію іншої, то після цього нам складно ігнорувати те, що сталося, і добитися примирення», — додав Р.Тіллерсон.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Донетчине убили дочь, зятя и внука кума Януковича. Перед смертью семью пытали

Раніше в четвер Р.Тіллерсон на засіданні ОБСЄ у Відні заявив, що Вашингтон залишить у силі пов’язані з Кримом санкції стосовно Росії доти, доки Москва не передасть контролю над півостровом Україні. «Пов’язані з Кримом санкції діятимуть доти, доки Росія не поверне Крим під повний контроль України», — заявив він.

«Що стосується Східної України, то ми приєднуємося до наших європейських партнерів у підтриманні санкцій доти, доки Росія не виведе своїх сил із Донбасу і не дотримуватиметься Мінських угод», — додав держсекретар США.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Выдохся»: у Путина нет сил на большую войну

загрузка...
Загрузка...
загрузка...