«Націоналісти об’єдналися, щоб знищити цю владу» — Білецький зробив радикальну заяву в Верховній Раді (ВІДЕО)

"Націоналісти об'єдналися, щоб знищити цю владу" - Білецький зробив радикальну заяву в Верховній Раді (ВІДЕО)

Нардеп Андрій Білецький звернувся від імені українських націоналістів до Верховної Ради і влади в цілому з вимогою розірвати дипломатичні зав’язки з РФ та запровадити дієвий механізм імпічменту президента.

Про це він заявив у середу з трибуни парламенту.

«Ми, українські націоналісти, єднаємо зусилля для того, щоби протистояти озброєному окупанту на сході та фінансовому диктату з заходу, але головне — для того, щоб знищити цю владу, яка за помилкою називається українською», — сказав депутат, передає СнаЮА посилаючись на УП.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ — ПІД РАДУ З ФАЄРАМИ ПРИЙШЛА ВЕЛИКА КОЛОНА НАЦІОНАЛІСТІВ (ФОТО + ВІДЕО)

За його словами, президент, уряд і більшість парламенту «приватизували і розпродають» Україну.

Білецький звинуватив владу у надвисоких комунальних тарифах, безробітті та здачі українських територій Росії. «Купка мільйонерів і мільярдерів фактично узурпувала всю владу в країні», — зазначив він.

«Ми вимагаємо розірвання дипломатичних відносин з РФ і вимагаємо реального, дієвого механізму імпічменту президента та відкликання депутатів Ради», — заявив Білецький.

Він також звернувся з вимогою нового політичного курсу для країни, який буде спиратися на пріоритет національних інтересів. Припинити приватизацію стратегічних підприємств, продаж сільськогосподарських земель, зростання цін на комунальні послуги.

«Ми, українські націоналісти, об’єднані і рішучі як ніколи. І я вам обіцяю, що якщо ви не наважитесь це виконати (вимоги націоналістів – ред.), у нас вистачить сміливості, сили і рішучості саморозпустити цю Верховну Раду. Повірте, ми це зробимо. Ми зібралися для того, щоб почати боротьбу за владу, за те, щоб вона була не крадійська, а українська», — підкреслив депутат.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ — СКАНДАЛ в Херсоне! В горсовете подрались из-за тарифов (ВИДЕО)

Як повідомлялося із посиланнями на результати моніторингу руху «Чесно», Андрій Білецький не відвідує Верховну Раду. Цю інформацію позафракційний нардеп підтвердив в інтерв’ю Українській правді. Він пояснив це тим, що не вірить в силу одного депутата. «Усе вирішують договорняки трьох-чотирьох великих гравців, а решта депутатів – це просто картки, які голосують. Тому один депутат у парламенті не відіграє майже жодної ролі», — заявив він.

загрузка...
Загрузка...
загрузка...