ЗМІ — Українські десантники демонстрували свої вміння у Йорданії

1506693844_c3437965ca1dca31a5610f112b8951c7fa64edac

У період з 23 по 28 вересня на базі навчального центру м. Ез-Зарка, Хашемітське королівство Йорданія, пройшли багатонаціональні штабні навчання НАТО «REGEX 2017».

1506693844_c3437965ca1dca31a5610f112b8951c7fa64edac

Про це повідомляє офіційний сайт Міністерства оборони України.
Головною метою навчань була реалізація міжнародного військового співробітництва за стандартами та процедурами НАТО із залученням держав-партнерів для удосконалення навичок з планування роботи багатонаціональних штабів, інформує Вголос. «REGEX 2017» — це черговий захід злагодження робити офіцерського складу багатонаціонального штабу в межах міжнародного військового співробітництва. До навчання було залучено держави-члени та партнери НАТО, а також держави-учасниці Середземноморського діалогу.

Від Збройних Сил України участь у навчаннях брали 15 військовослужбовців Високомобільних десантних військ ЗС України, серед яких було троє жінок-військовослужбовців.

Навчання проходили в тісній та дружній співпраці. Всі секції багатонаціонального штабу складалась із представників країн-учасниць навчання, які брали активну участь у виконанні поставлених завдань.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Украине дали совет, как не проиграть России судебные иски по Донбассу: видео

Захід проводився під наглядом представників Об’єднаного командування НАТО, що знаходиться в Неаполі, та під керівництвом представника Департаменту бойової підготовки Об’єднаного штабу ЗС Йорданії.

Під час підведення підсумків представник Об’єднаного командування НАТО в Неаполі Крістоф Лесерф зазначив: «під час навчання штабні офіцери удосконалювали свої навички щодо управління підпорядкованими військами в ході нарощування та перебігу військової діяльності підрозділів.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: На волоске от смерти: поджигатель дома нардепа Берези в реанимации, в полиции сделали важное заявление (ВИДЕО)

З огляду на різку зміну обстановки кожна секція багатонаціонального штабу діяли злагоджено та виважено. Слід зазначити, що в ході навчання всі ланки та секції виконали поставлені завдання. З іншого боку, протягом співпраці виникали труднощі, які кожний учасник навчання має взяти до уваги. В загальному все пройшло досить добре та злагоджено. Кожному з нас є ще над чим працювати та удосконалюватися в роботі міжнародного співробітництва. Бажаю всім успіху та ще неодноразово зустрічатися під час різних навчань НАТО в інших країнах».

На завершення навчання представники кожної країни-учасниці обмінялися сувенірами та побажали одне одному плідної співпраці.

загрузка...
Загрузка...
загрузка...